Olemme resurssikonttisi!

 

Suomen Tuotekehitysyhdistys ry  

Niemenkatu 73
15140 Lahti
Y-tunnus: 1517887-2

Laskutus:
Verkkolaskuosoite: 003715178872 
Operaattori: Maventa (003721291126) 
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

 

Olemme asiantuntijoita, mutta meillä kaikilla on kokemusta myös yrittäjyydestä. Meillä on yhteinen arvomaailma, johon kuuluvat vahvasti arkijärjellä ajattelu, selkokielellä puhuminen, toiminnan konkreettisuus ja yksinkertaisuus sekä rehellisyys.

Kun sinä tai asiakkaasi tarvitsette apua kehittämisessä, soita meille:
Kirsi Vuollet, toiminnanjohtaja / 0400 800 905

 

Toimipisteet

Niemenkatu 73
15140 Lahti

Vartiotie 3
45100 Kouvola

 

1. Mikkeli, 2. Lahti, 3. Lappeenranta, 4.Tuusula, 5. Kouvola, 6. Hyvinkää, 7. Kotka, 8. Espoo

 

 

Kirsi Vuollet
Toiminnanjohtaja, myynti & markkinointi
P. 0400 800 905
kirsi.vuollet@kontaktiverkko.fi

Ilmo Leikas
Tuotekehitys &
ryhmähankkeet
P. 0400 150 239
ilmo.leikas@sytky.com

Petri Paakkari
Kannattavuus & liiketoimintakonsepti,
hallitustyön kehittäminen
P. 0400 173 821
petri.paakkari@tilitieto.fi

Petteri Patolinna
Tekninen suunnittelu ja visualisointi
P. 040 547 2410
petteri.patolinna@ark.inet.fi

Tuomo Leppänen
Kansainvälistyminen,
hankkeiden rahoitus 
& tuotekehitys
P. 0400 157 009
tuomo.leppanen@mayt.fi

Ari Utriainen
Brändi & muotoilu
P. 044 010 6889
ari.utriainen@nitroid.fi

Elina Wiehn-Viren
Markkinointi & media
P. 040 076 0513
elina.wiehn-viren@nitroid.fi

Iiro Kaksonen
Verkkokauppa ja digitalisaatio
P. 0400 846 786
iiro.kaksonen@interque.fi

Sinustako tiimin jäsen?